Дома Видео Видео: Новото засилување на Барса е вистински „лудак“ погледнете го ова видео и СЕ ќе ви стане јасно

Видео: Новото засилување на Барса е вистински „лудак“ погледнете го ова видео и СЕ ќе ви стане јасно

0
mina

Барселона денес и официјално го потврди трансферот на Колимбиецот, Јери Мина. Мина е фантастичен фудбалер, но е и познат по својот темперамент, па многумина сметаат дека Барса во него добила нов „Дани Алвеш“. Погледнете го видеото во продолжение и се ќе ви стане јасно…

 

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Кулибали погоди – наполитанците полудеа

Наполи синоќа оствари голема победа на гостувањето против Јувентус со голот на Кулибали во…