Дома Видео Видео: Никој не знае што сакаше да направи, но сите му се смеат!

Видео: Никој не знае што сакаше да направи, но сите му се смеат!


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Црвена Ѕвезда го победи Будуќност во Подгорица со резултат 77:54, но натпреварот го одбележа комичниот потег на Маркус Вилијамс.

Играчот на домаќините во еден момент направи комичен потег и на никого не му беше јасно што сака да направи, но успеа да ја насмее цела сала.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Фудбалерите на Панама играа „лист камен ножички“ за дресот на Енцо Фернандез 🎥

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Репрезентац…