Дома Видео Видео: Никој не знае што сакаше да направи, но сите му се смеат!

Видео: Никој не знае што сакаше да направи, но сите му се смеат!

Црвена Ѕвезда го победи Будуќност во Подгорица со резултат 77:54, но натпреварот го одбележа комичниот потег на Маркус Вилијамс.

Играчот на домаќините во еден момент направи комичен потег и на никого не му беше јасно што сака да направи, но успеа да ја насмее цела сала.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Неверојатна реакција: Во дел од секундата избегна страшен судир 🎥

Исак Хаџар, возач од Формула 2 на слободните тренинзи во Монако се истакна со реакција кој…