Дома Видео Видео: Настрада носот на Вестбрук – дали е ова карма!?

Видео: Настрада носот на Вестбрук – дали е ова карма!?

0

Расел Вестбрук пред неколку дена имаше жесток дуел со Богдановиќ на мечот со Сакраменто, го удри по нос и заработи техничка грешка.

Велат кармата е кучка, синоќа настрада носот на Вестбрук…погледнете!

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Нејмар погодуваше, но и „кроеше“ мрежички

Фудблаерот на Селтик Џејмс Форест лошо помина во еден од дуелите со најскапиот фудбалер во…