Дома Видео Видео: „Кралско“ уживање, сите 400 голови на Роналдо!

Видео: „Кралско“ уживање, сите 400 голови на Роналдо!

0

 

Бонус видео, сите 118 голови на Роналдо во Манчестер Јунајтед

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Нејмар погодуваше, но и „кроеше“ мрежички

Фудблаерот на Селтик Џејмс Форест лошо помина во еден од дуелите со најскапиот фудбалер во…