Дома Видео Видео: Кога Марсело ќе распали – тоа е спектакл!

Видео: Кога Марсело ќе распали – тоа е спектакл!

0

Бразил игра контролен натпревар против Јапонија, избраниците на Тите водат со 3:0 на полувреме, а мечот го одбележа Марсело.

Левиот бек беше автор на спектакуларен гол со кој „кариоките“ поведоа со 2:0. Зборови не се потребни…погледнете!

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Ова е неверојатно: Двата голмани самите себе си дадоа 4 гола!

Натпреварот од 17-то коло во Чемпионшип помеѓу Сандерленд и Милвол заврши со резултат 2:2,…