Дома Видео Видео: Генијалноста на Погба на дело – Со еден потег посрамоти тројца фудбалери на ЦСКА

Видео: Генијалноста на Погба на дело – Со еден потег посрамоти тројца фудбалери на ЦСКА

1

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед со пресврт успеа да стигне до победа против тимот ЦСКА со резултат 2:1.

Во овој натпревар фудбалерот од средниот ред на Манчестер Јунајтед, Пол Погба со еден потег успеа да исфрли дури тројца противнички фудбалери. Погледнете…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

НЕВЕРОЈАТНО СИЛНИ: Ова е најдобриот состав на играчите кои НЕ се повикани од шпанската репрезентација (ФОТО)

Хуан Лоптеги, селекторот на репрезентацијата на Шпанија вчера ги објави 24 имиња на фудбал…