Дома Видео Ваков Чави ретко го гледаме: Беснееше и удираше боксови во столчето 🎥

Ваков Чави ретко го гледаме: Беснееше и удираше боксови во столчето 🎥

Барселона вчера уште еднаш не победи во Ла Лига, каталонскиот гигант одигра само 3:3 во натпреварот против Гранада, а тоа секако донесе незадоволство кај навивачите.

Незадоволен очекувано беше и Чави на клупата кој како ретко кога можеше да се види исфрустриран. „Мовистар“ по натпреварот објави видео од моменти на кои се гледа како Чави беснее и удира бокс по своето столче.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Ибрахимовиќ го избра новиот тренер на Милан

Милан на лето сигурно ќе прави тренерска смена, а медиумите на Апенините тврдат дека главн…