Дома Фудбал Останато Бурни реакции: Да му се верува на ВАР или не!? 🎥

Бурни реакции: Да му се верува на ВАР или не!? 🎥


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Поминаа дерби натпреварите викендов и како што е обичај, повторно ВАР системот е во центарот на вниманието, наместо фудбалот нели.

Едниве го ругаат, другиве го фалат … па после обратно ќе биде и така со ред до бескрај.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Хаверц пред трансфер во Реал Мадрид

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Германскиот репрезе…