Дома Видео Oва е најдобриот гол во футсал кој сте го виделе! (ВИДЕО)

Oва е најдобриот гол во футсал кој сте го виделе! (ВИДЕО)

Бразилскиот играч во футсал Родриго Андреи постигна неверојатен гол.

Овој бразилски играч на фустал настапува за Грузија и постигна гол каков што ретко се гледа.

Иако изгледа како случајност тој тврди дека имал намера да го направи ова.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

УФЦ ги објави топ 5 нокаути во годината (ВИДЕО)

MMA oрганизацијата УФЦ објави компилација од најдобрите пет УФЦ нокаути во годината. Во из…