Дома Македонски спорт Мак фудбал Андонова стрелец во победата над Атлетико Мадрид🎥

Андонова стрелец во победата над Атлетико Мадрид🎥

Македонската репрезентативка Наташа Андонова блескаше за Леванте во победата над Атлетико Мадрид.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Левенте победи со 2:1, а Антонова беше стрелец на вториот гол во 68-та минута.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак фудбал

Проверете

Струга со победа се враќа од Кратово

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Лидерот во макед…