Дома Фудбал Останато Јавноста „фаќа“ сеир по дебито на синот на Бекам: Две нафрлувања? Каков страшен настап!

Јавноста „фаќа“ сеир по дебито на синот на Бекам: Две нафрлувања? Каков страшен настап!


Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓Синот на Дејвид Бекам, Ромео изминатиот викенд дебитираше во професионалниот фудбал.

Дебито Ромео Бекам го запиша во американскиот третолигаш Форт Лодердејл. И веднаш поради неговиот славен татко го привлече вниманието на медиумите.

Меѓутоа коментарите од јавноста баш и не се позитивни.

„Само две нафрлувања? Каков страшен настап! Ако не беше син на Бекам немаше да заигра никогаш“, гласи еден од коментарите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Бензема се збогуваше со Реал Мадри, Анчелоти не ги задржа солзите

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓ Реал Мадрид денес на официјална прес-конференција с…