Дома Фудбал Шок за Сетиен и друштвото: Третолигаш води на полувремето против Барселона! (ВИДЕО)

Шок за Сетиен и друштвото: Третолигаш води на полувремето против Барселона! (ВИДЕО)

Третолигашот Ибица на полувремето против Барселона има шокантен резултат.

Ибица после 45 минути игра води со 1:0. До водство домаќините стигнаа преку Кабеља во 9. минута од натпреварот.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

Знаете ли кој е единствениот тим без пораз во 2020 година?

Не е никој од Барселона, Ливерпул, Јувентус, Реал, ПСЖ, Баерн… Единствен непоразен т…