Дома Видео Хит видео: Лотито заспа на состанок за италијанскиот фудбал, па се правдаше 🎥

Хит видео: Лотито заспа на состанок за италијанскиот фудбал, па се правдаше 🎥

Првиот човек на Лацио, Клаудио Лотито се најде на критики на италијанската јавност откако заспа на состанокот за иднината на фудбалот на Апенините.

Лотито заспа додека се зборуваше за италијанскиот фудбал. Претседателот на Наполи, Аурелио Де Лаурентис го разбуди, а тој во таа ситуација се правдаше дека само ги затворил очите и слушал што се зборува.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Хит во регионот: Одиграа како што им одговара, а реакцијата на голманот е – урнебесна! 🎥

Фудбалерите на Зета и Будва одиграа 3:3 во рамките од баражот за пополнување на Втората ли…