Дома Видео Хит видео: Галијани го имитира Папу Гомез 🎥

Хит видео: Галијани го имитира Папу Гомез 🎥

Папу Гомез денес и официјално беше претставен како нов член на Монца.

Откако ја напушти Севиља, Аргентинецот како слободен играч доби понуда од Монца и се врати во Италија.


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


На социјалните мрежи сега се појави видео од неговата промоција на кое во главна улога е легендарниот Адријано Галијани.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Турам до Мбапе: Многу добро знаеш зошто не потпишав за ПСЖ

Маркус Турам ова лето беше слободен агент и имаше неколку понуди на маса, а Французинот се…