На стартот на ЕП, обложувалниците излегоа со нови квоти, кој би можело да биде Европски шампион.

Прв фаворит е моќната Франција (3.00) , втор фаворит е домаќинот Хрватска (3.50), додека трет фаворит според обложувалниците е Данска (4.75). Тие не сметаат сериозно на нашата репрезентација и ја сместија на 12 позиција.

Доколку верувате во македонските „лавови“ за 1 вложено евро, би можеле да добиете 201 еврo, во обложувалницата 10Bet.

Прв фаворит Франција – коефициент 3.00

Хрватска – коефициент 3.50

Данска – коефициент – 4.75

12-ти фаворит Македонија -коефициент 201

Коментари
loading...
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак ракомет

Проверете

Противникот на Вардар во групата А од ЛШ, Брест Мешков, означи старт на подготовките за новата сезона

Екипата на Брест Мешков која е еден од противниците на Вардар, во најсилната група А од Ли…