Дома Фудбал Останато ФОТО: „Павкоманија“ се уште ги тресе навивачите на Звезда

ФОТО: „Павкоманија“ се уште ги тресе навивачите на Звезда

0
pavkov

Навивачите на Црвена Звезда се уште се во еуфорија после големата победад над Ливерпул за која најзаслужен беше Милан Павков.

Големи работи направија фудбалерите на Црвена Звезда во втoрникот, а изгледа дека навивачите и понатаму не се смируваат.

Видовме како фановите на српскиот шампион го изненадија Павков со песна под неговиот прозорец, а Звезда сега објави нов доказ дека „Павковманијата“ се уште трае.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Затоа Манчестер Јунајтед плати 50 милиони евра: Фантастичен спринт и старт на Ван Бисака (ВИДЕО)

Арон Ван Бисака ова лето пристигна во Манчестер Јунајтед од Кристал Палас и уште во припре…