Дома Македонски спорт Мак фудбал ФОТОГАЛЕРИЈА: Репрезентативците со полна пареа се спремаат за Словенија

ФОТОГАЛЕРИЈА: Репрезентативците со полна пареа се спремаат за Словенија

Денес репрезентацијата на Македонија го одработи последниот тренинг пред утрешниот натпревар против Словенија.

Македонија утре е домаќин на Словенија во рамките од квалификациите за Европското првенство.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак фудбал

Проверете

ДОЈДЕ СО ЕВРОПСКА ТИТУЛА ВО ЏЕБ: Се сеќавате на песната на Наполитанците за Пандев? (ВИДЕО)

Горан Пандев е вистинска фудбалска икона и не само кај нас, туку и во Италија, тоа е добро…