Дома Видео Урнебесно видео: Погледнете како Имобиле го „храни“ својот мал син

Урнебесно видео: Погледнете како Имобиле го „храни“ својот мал син

Чиро Имобиле пред прекинот на сезоната беше најдобар стрелец во Серија А, сега Италијанецот издоминира со видеото од домашната изолација.

Голгетерот објави видео како го „храни“ својот мал син. Погледнете го Имобиле во епизодата „Немојте да бидете ваков татко“.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Харгривс: Вернер ќе ја грее клупата во Ливерпул

Раководството на Ливерпул веќе подолго време работи на трансферот на напаѓачот на Лајпциг,…