Дома Тикет на денот Тикет на денот (недела, 29.08.2021)

Тикет на денот (недела, 29.08.2021)

Влеговме во период со фантастична понуда за кладење и викенди како што доликуваат. Сите европските лиги скоро и започнаа, а ова е нашиот предлог тикет за денес.

Реимс – ПСЖ – 2/2&3+ @ 2.00 во Mozzart

Реимс е во реми серија, поточно на првите три натпревари изигра нерешено и собра вкупно три бода, но мора да нагласиме дека и противниците не беа воопшто очајни. ПСЖ важи за најголем фаворит за титула во Франција, а со ваков тим тоа и најверојатно ќе се случи. На овој дуел се друго освен доминација на ПСЖ би било изненадување, а ние типуваме 2/2&3+ со квота 2.00 во Mozzart.

Волфсбург – Лајпциг – ГГ3+ @ 2.05 во Bet365

Откако е започната сезона во Бундеслига, единствениот тим со 100% учинок досега е тимот на Волфсбург. Тие запишаа две победи во првите две кола и може да кажеме дека тоа им е сосема заслужено. Лајпциг изненади во првото коло кога покрај фаворитската улога против Мајнц, тие не успеаа да победат, поточно беа поразени со минимален резултат од 1-0. Како и да е, на овој натпревар предвидуваме голови и типуваме ГГ3+ со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.10

Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (понеделник, 25.10.2021)

Денес не очекува доста слаба понуда. Сепак ние се потрудивме да направиме избор на неколку…