Дома Тикет на денот Тикет на денот (недела, 19.09.2021)

Тикет на денот (недела, 19.09.2021)

Денешниот ден е одличен во однос на понудата за кладење. Натпревари има премногу, а ние избравме супер дабл и решивме да ви го претставиме во форма на тикет на денот.

ПСЖ – Лион – ГГ3+ @ 2.05 во Mozzart

ПСЖ оваа година е најголем фаворит буквално на сите фронтови каде што се натпреварува бидејќи во своите редови има дрим тим. Лион од друга страна не е во некоја посебна форма, но мотивот против ПСЖ секогаш е огромен. И покрај тоа што Парижаните се големи фаворити на овој натпревар, ние решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Типуваме ГГ3+ со квота 2.05 во Mozzart.

Верона – Рома – 2 @ 1.97 во Bet365

Верона дефинитивно е најголемото разочарување во досегашниот тек на италијанската Серија А. Имено, овој тим се уште нема победа во новата сезона и се наоѓа на последните позиции, а ако продолжат со ова темпо дефинитивно ќе имаат проблем околу опстанокот. Рома од друга страна се покажа во вистинско светло и запиша три победи од три изиграни кола во Серија А, па сега веруваме дека ќе ја продолжат низата. Наш предлог е 2 со квота 1.97 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.04

Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk

Коментари
Прочитајте поврзани статии
  • Тикет на денот (недела, 17.10.2021)

    Сега откако ни се врати клупскиот фудбал немаме големи проблеми при изборот на натпревари.…
  • Тикет на денот (сабота, 16.10.2021)

    Викендов на „менито“ ни се враќа клупскиот фудбал, а тоа практично значи и зголемување на …
  • Тикет на денот (петок, 15.10.2021)

    Денешната понуда не е толку богата, а причината за тоа е завршувањето на натпреварите од к…
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (недела, 17.10.2021)

Сега откако ни се врати клупскиот фудбал немаме големи проблеми при изборот на натпревари.…