Дома Видео Срамно однесување во Битола: Некој се решил да „дрифта“ на „Тумбе Кафе“ (ВИДЕО)

Срамно однесување во Битола: Некој се решил да „дрифта“ на „Тумбе Кафе“ (ВИДЕО)

Додека фудбалот е стопиран како во најголем дел од светот така и кај нас ни доаѓа едно срамно видео од Битола со потег на еден несовесен граѓанин.

Некој решил додека нема фудбал и тренинзи да го искористи стадионот „Тумбе Кафе“ да „дрифта“ со својот автомобил.

Зошто!?

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Пелистер за враќањето во првата лига доби честитка од Полска (ФОТО)

Пелистер пред неколку дена со одлуката на ФФМ обезбеди пласман во првата македонска лига, …