Дома Видео Срамен обид за глума на Хари Кејн 🎥

Срамен обид за глума на Хари Кејн 🎥

Aнглија вчера доживеа едно од најголемите понижувања во последните неколку години.

Во четвртот около од Лига на Нации беа декласирани од Унгарија со убедливи 0:4. Англичаните изгледаа целосно изгубено на теренот и ова е пораз кој сигурно долго ќе го паметат.

„Шлаг на тортата“ на нивното лошо издание беше катастрофалниот обид за глума на Хари Кејн. Кејн во една ситуација лошо ја прими топката, а потоа се обиде да изглуми дека добил удар.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Атлетико Мадрид не може да регистрира играчи

Атлетико Мадрид се најде во незгодна ситуација и не може да пријавува нови играчи, бидејќи…