Дома Фудбал Англија Спектакл во режија на Сон – сам против сите! (ВИДЕО)

Спектакл во режија на Сон – сам против сите! (ВИДЕО)

Тотенхем игра одлично против Барнли и скоро сигурно ќе забележи нова побед, а на оваа средба Сон Хеунг Мин го постигна еден од најубавите голови сезонава.

Вакви мајстории се навикнавме да гледаме од Меси…Дефинитивно ова ќе биде еден од посериозните кандидати за гол на сезоната – Сон против Сите!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Сакаше ли Мурињо со фотографијата стара 10 години да испрати некаква порака? 📸

Meнаџерот на Тотенхем Жозе Мурињо се најде во центарот на вниманието поради неговата после…