Дома Фудбал Англија Се појавија трите гарнитури дресови на Тотенхем за наредната сезона (ФОТО)

Се појавија трите гарнитури дресови на Тотенхем за наредната сезона (ФОТО)


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Низ фудбалскиот свет веќе на големо се појавуваат можните дресови на клубовите за наредната сезона, иако тековната се уште не е завршена.

Денес на ред дојдоа дресовите на Тотенхем. Tрите гарнитури на „петлите“ ги објави специјализираниот сајт за дресови „FootyHeadlines“.

Еве како би можеле да изгледаат домашните, гостинските и резервните дресови на Тотенхем.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Хаверц призна дека го викаат магаре и откри зошто

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Ѕвездата на…