Дома Фудбал Англија Се појавија трите гарнитури дресови на Тотенхем за наредната сезона (ФОТО)

Се појавија трите гарнитури дресови на Тотенхем за наредната сезона (ФОТО)

Низ фудбалскиот свет веќе на големо се појавуваат можните дресови на клубовите за наредната сезона, иако тековната се уште не е завршена.

Денес на ред дојдоа дресовите на Тотенхем. Tрите гарнитури на „петлите“ ги објави специјализираниот сајт за дресови „FootyHeadlines“.

Еве како би можеле да изгледаат домашните, гостинските и резервните дресови на Тотенхем.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Tрадицијата вели: Реал Мадрид ќе биде шампион!

Реал Мадрид е многу блиску до рекордната 34.титула во Ла Лига откако вчера беше победен Ге…