Дома Видео Рускиот крал на шамарите уште еднаш ја покажа неверојатната сила – го „заспа“ својот противник (ВИДЕО)

Рускиот крал на шамарите уште еднаш ја покажа неверојатната сила – го „заспа“ својот противник (ВИДЕО)

Рускиот крал на шамарите Васили Камотски повторно се најде во центарот на вниманието на светската јавност.

Камотски е познат како шампион во натпреварите во шамари во Русија, но за него не се знае многу. Тој не дозволува за неговиот приватен живот да се пишува во медиумите.

Сега се најде во центарот на вниманието откако се појави ново видео од натпреварување одржано во еден руски град.

Камотски тука уште еднаш покажа неверојатна сила и докажа дека заслужено е шампион. После неговиот втор шамар судиите мораа да го прекинат мечот.

View this post on Instagram

You versus who? 😳🖐️ @sarychevkirill

A post shared by SPORTbible (@sportbible) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Конор: Јас сум ГОАТ; Кабиб: Да, ама на Твитер!

Поранешниот двоен шампион на УФЦ, Конор Мекгрегор, реши да се приклучи на темата кој е нај…