Дома Фудбал Останато Перез: Мурињо на Озил му кажа дека девојаката му спиела со цел тим на Милан и Интер со се стручен штаб

Перез: Мурињо на Озил му кажа дека девојаката му спиела со цел тим на Милан и Интер со се стручен штаб

Продолжува објавувањето на сними од Флорентино Перез, а после најновите во центарот на вниманието се најде Месут Озил.

Во претходните снимки Перез навредливо зборуваше за Роналдо, Мурињо, Раул, Коентрао, Касиљас…Сега излегоа снимки поврзани со поранешниот германски репрезентативец.

Озил започнал врска со некоја девојка која е модел во Милано, а Мурињо му кажа: Цел тим на Милан и целиот тим на Интер со се стручниот штаб спиеја со твојата девојка. Мислам дека набрзо по тие зборови на Мурињо Озил раскина со девојката“, зборува Перез.

Името не се открива, но медиумите во Шпанија шпекулираат дека станува збор за Аида Јеспика. Таа пред неколку години призна дека била во врска со Озил.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Ширер: Челзи не се плаши од Сити, изгледаат незапирливо

Во Премиер лигата на стартот од сезоната е прилично неизвесно. На врвот се наоѓаат Челзи, …