Дома Македонски спорт Ни беше поништен ли чист гол?! (ВИДЕО)

Ни беше поништен ли чист гол?! (ВИДЕО)

0

Репрезентацијата на Македонија на полувреме замина со реми 0:0.

Во финишот од полувремето постигнавме гол, но беше поништен поради наводен офсајд.

Бобан Николов се најде најблиску до Јан Облак меѓутоа тој немаше апсолутно никакво влијание на акцијата.

Бевме ли оштетени?

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Македонски спорт

Проверете

Левандовски: На Македонија и дозволивме само удари од далечина

Вчера Македонија претрпе пораз од Полска и така шансите за пласман на ЕП преку квалификаци…