Дома Видео На „Олимпико“ имало симпатичен момент: Мало Италијанче се израдува на македонски шал! 🎥

На „Олимпико“ имало симпатичен момент: Мало Италијанче се израдува на македонски шал! 🎥

На социјалните мрежи три дена по натпреварот во Рим се појави едно симпатично видео во кое мало Италијанче си доби македонски шал.

Малото детенце беше на натпреварот со својот татко до трибината каде што беа сместени македонските навивачи, а во еден момент дојде до џентлменска размена на шаловите.


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Со помош на неговиот татко детенцо го префрли шалот преку оградата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Манчестер Сити ослабен гостува во Белград

Maнчестер Сити ја прекина низата на неуспеси и така со не толку добра игра го победи Лутон…