Дома Македонски спорт Мак фудбал Навивачите на Каменица Саса покажаа како изгледа вип ложа на македонски начин 📸

Навивачите на Каменица Саса покажаа како изгледа вип ложа на македонски начин 📸

Интересна сцена беше забележана на македонските фудбалски терени.

Често пати сме биле сведоци на неевобичаени работи на нашите фудбалски терени, а сега во центарот на вниманието се најдоа навивачите на Каменица Саса.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Со мерки, со растојанија, протоколи…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак фудбал

Проверете

Објавени имињата на клубовите кои добија лиценца настап во Европа

Одделнието за лиценцирање во рамки на Фудбалската федерација на Македонија информира дека …