Дома Фудбал Лига на шампиони Милер погоди, Баерн води на Камп Ноу🎥

Милер погоди, Баерн води на Камп Ноу🎥

Баерн Минхен има водство на полувремето на гостувањето кај Барселона со 1:0.

Германскиот шампион подобро го отвори, има иницијатива и создаде неколку шанси.

Во 35-та минута Томас Милер уште еднаш покажа дека е „кошмар“ за Каталонците и од дваесетина метри погоди за 1:0.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Пеле со видео порака ги успокои фановите🎥

Бразилската фудбалска легенда, Пеле продолжува со рехабилитацијата после операцјата која ј…