Дома Трансфер зона Левандовски и Чави фотографирани во ист ресторан

Левандовски и Чави фотографирани во ист ресторан

Полскиот напаѓач Роберт Левандовски неколку пати јавно кажа дека сака да си замине од Баерн Минхен, а негова желба е трансфер во Барселона.

Многу се пишува за иднината на полскиот напаѓач, а сега дополнителни реакции предизвикаа фотографиите од ресторан во Мајорка.

На објавените фотографии може да се забележи дека Левандовски и Чави биле во ист ресторан, а според информациите на медиумите и разговарале.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Трансфер зона

Проверете

Паднал договор: Чурлинов се сели во Барнли!

Новинарот Флоријан Плетенбург кој работи за германскиот „Спорт1“ објави дека постигнат е д…