Дома Видео Како Љоренте се „досадува“ во карантин (видео)

Како Љоренте се „досадува“ во карантин (видео)

Фудбалерот од средниот ред на Атлетико Мадрид, Маркос Љоренте е во изолација, па наоѓа начини како да ја надмине досадата.

Љоренте  очигледно голем шегаџија и се чини дека неговата омилена жртва е неговата девојка Патрисиа Ноарбе.

Видете како фудбалерот ја „насамари“ својата девојка!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Полицаец пукал во олимпиеец затоа што не го почитувал полицискиот час – надзорната камера се снимила! (ВИДЕО)

Во Костарика пред четири дена се случи необична ситуација која беше снимена од надзорните …