Дома Видео Има потенцијал: Малата ќе биде џудо мајстор (видео)

Има потенцијал: Малата ќе биде џудо мајстор (видео)

Пораката е дека никогаш не станува полесно, туку ти стануваш подобар во нештата. Најважно е на почеток да има кој дополнително да те мотивира, инспирира и поддржува.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Курзава го има најкомичниот потег сезонава во ЛШ (ВИДЕО)

Фудбалерите на ПСЖ во првиот натпревар од осминафиналето од Лигата на шампионите изгубија …