Дома Фудбал Останато Ибрахимовиќ повторно на Санремо: Се појави со песна од Лепа Брена и направи шоу 🎥

Ибрахимовиќ повторно на Санремо: Се појави со песна од Лепа Брена и направи шоу 🎥

Славниот шведски фудбалер, Златан Ибрахимовиќ повторно беше гостин на престижниот фестивал Санремо во Италија.

Ибрахимовиќ се појави со цел и да ја промовира Евровизија која ќе се одржи во неговата земја. Познатиот фудбалер на сцената излезе со песна од Лепа Брена.


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Тоа е промена во однос на претходниот пат кога додека излегуваше во позадина одеше познатата „Јутро је“ од Неда Топчагиќ.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Има ли надеж за ПСЖ? Што се разговарало на вчерашната средба на Мбапе со Макрон и Ал-Тани?

Се надеваа навивачите на ПСЖ можеби дека претседателот на Франција, Емануел Макрон и емиро…