Дома Видео Змија влезе на терен на фудбалски натпревар во Русија 🎥

Змија влезе на терен на фудбалски натпревар во Русија 🎥

На фудбалскиот натпревар помеѓу Ахмат и Сочи во Русија се случија неверојатни сцени.

За среќа змијата беше забележана и организаторите реагираа и ја отстранија од теренот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Во Босна се постигна спеткакуларен гол 🎥

Фудбалерот на босанскиот нисколигаш Младост од Суха, Хасан Ибриќ постигна ретко виден гол.…