Дома Видео Заборавете ја тоалетната хартија: Лингард смисли нов предизвик! (ВИДЕО)

Заборавете ја тоалетната хартија: Лингард смисли нов предизвик! (ВИДЕО)

Додека фудбалот е стопиран поради пандемијата од коронавирусот фудбалерите си најдоа забава на социјалните мрежи. Овие денови многу актуелно беше жонглирањето со тоалетна хартија, но сега Лингард смисли нов предизвик.

Напаѓачот на Манчестер Јунајтед објави видео на Инстаграм во кое ја сместува топката во корпа за отпадоци од прилично голема далечина. Останува да видиме дали останатите ќе го прифатат овој нов предизвик.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Жозе никогаш не се менува: Ја видовте неговата реакција по победата? 🎥

Жозе Мурињо успеа да го одведе Тотенхем до победа против неговиот поранешен клуб Челзи. Сп…