Дома Фудбал Франција Драма: Фудбалер на Ница се заканува дека ќе скокне од највисокиот мост во Франција!

Драма: Фудбалер на Ница се заканува дека ќе скокне од највисокиот мост во Франција!

Oд Франција ни пристигнуваат драматични вести, фудбалерот Алексис Бека Бека се заканува дека ќе скокне од највисокиот мост во Франција.

22-годишниот фудбалер застанал на мостот кој е висок 100 метри, а според информациите тој веќе ја прескокнал оградата и се наоѓа на работ на мостот.


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Засега не е потврдено, но се шпекулира дека на ваков потег се одлучил поради раскинување со неговата девојка.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Франција

Проверете

Манчестер Сити ослабен гостува во Белград

Maнчестер Сити ја прекина низата на неуспеси и така со не толку добра игра го победи Лутон…