Дома Видео Дојде да добие автограм на – микробранова печка! 🎥

Дојде да добие автограм на – микробранова печка! 🎥

Британскиот боксер Крис, Јубанк јуниор остана изненаден откако негов фан му донесе да потпише микробранова печка.

Голем број обожаватели се собраа околу боксерот и се фотографираа, а тој делеше автограми. Вниманието го привлече навивачот кој се појави со микробрановата печка.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Како Натаниел Филипс си поигра со Ибрахимовиќ и Кеси 🎥

Ливерпул вчера иако неамше резултатски императив го совлада Милан со 1:2 и така „росонерит…