Дома Видео Дончиќ и Марјановиќ им покажаа на Американците како се игра оро 🎥

Дончиќ и Марјановиќ им покажаа на Американците како се игра оро 🎥

Лука Дончиќ и Бобан Марјановиќ направија интересен потег пред почетокот на натпреварот против Бостон.

На загревањето пред натпреварот беше пуштено оро, а Лука и Бобан им покажаа на Американците неколку чекори.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Феноменалниот Јокиќ ги разби Бакси, пораз на Лејкерси од Феникс 🎥

Никола Јокиќ продолжува со одличните настапи во НБА лигата. Српскиот центар дојде до нов т…