Дома Видео Гол со рамо и бомба под пречката – Роналдо издоминира на тренингот на Реал (Видео)

Гол со рамо и бомба под пречката – Роналдо издоминира на тренингот на Реал (Видео)

0

Можеби не му оди на натпреварите, но на тренингот на Реал Мадрид, Кристиано Роналдо повторно издоминира.

Роналдо на еден од тренинзите на „кралевите“ постигна два прекрасни погодоци, еден лоб со рамо, а веднаш потоа испрати и бомба под пречката.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Германскиот репрезентативец признава: Поради тероризмот размислував да го напуштам фудбалот

Фудбалерот на Борусија Дортмунд и репрезентативецот на Германија беше дел од натпреварот п…