Дома Видео Второто полувреме на Мароко – Хрватска доцнеше: Каде се изгуби Амрабат? 🎥

Второто полувреме на Мароко – Хрватска доцнеше: Каде се изгуби Амрабат? 🎥

По малку бизерна сцена видовме на почетокот на второто полувреме во натпреварот помеѓу Мароко и Хрватска.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Фудбалерите на двете репрезентации излегоа на теренот, меѓутоа на теренот не се појави репрезентативецот на Мароко Амрабат. На објавеното видео може да се види и дека селекторот на Мароко влегува во соблекувалната да види што се случува со неговиот играч.

По неколку минути Амрабат се појави на теренот и натпреварот можеше да започне.

Коментари
  • Мароко драстично ослабен против Хрватска?

    ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Нусаир Мазрауи и…
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Меси: За нас сега почнува Мундијалот!

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Репрезентацијата…