Дома Македонски спорт „Војводи“ и „Комити“ го прекинаа излагањето на Шекеринска пред медиумите (ВИДЕО)

„Војводи“ и „Комити“ го прекинаа излагањето на Шекеринска пред медиумите (ВИДЕО)

Навивачките групи „Комити“ и „Војводи“ денес го прекинаа пресот на Министерската за одбрана Радмила Шекеринска која се подготвуваше да даде изјава по повод положувањето цвеќе на гробот на Гоце Делчев во црквата „Свети Спас“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Македонски спорт

Проверете

Признание за одличните настапи: Гачевски трет најдобар голман во Кипар

Македонскиот голман Филип Гачевски доби признание од Кипар и сега е прогласен за трет најд…