Дома Топ вести Викенд за фудбалските гурмани: Дерби до дерби секаде! 🎥

Викенд за фудбалските гурмани: Дерби до дерби секаде! 🎥


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Дерби до дерби. Сабота, одмараме, нема ништо, преспијте го денот, соберете сила, спремете мезе, пиво, со друштво најдобро. Се тоа за во недела …

Пазете ги утакмициве: Барселона – Реал Мадрид, Интер – Јувентус, Лацио Рома, Баер Леверкузен – Баерн Минхен, па дури и во послабите лиги, Ајакс – Феенорд и Брага – Порто.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Топ вести

Проверете

Интер повторно тргнува по Дибала

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Минатото ле…