Дома Видео Видео: Јери Мина бос зачекори на „Камп Ноу“

Видео: Јери Мина бос зачекори на „Камп Ноу“

0

Барселона денес и официјално на „Камп Ноу“ на фановите им го претстави новиот дефанзивец, Јери Мина.

Колумбиецот ги направи првите чекори на „Камп Ноу“ и тоа на многу инетресен начин. Имено тој пред да излезе на тревникот ги соблече обувките, чорапите и бос зачекори на тревникот од почит кон новиот клуб.

Коментари
loading...
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Видео: Субашиќ спречи вистинска катастрофа на прославата

Сцени од хрватската прослава за среброто во Русија ја заобиколија планетата, но секогаш ќе…