Дома Видео (Видео) Страшна сцена на Светското првенство во Лондон

(Видео) Страшна сцена на Светското првенство во Лондон

0

Гледачите кои присуствуваа на трката во Лондон во женска конкуренција со пречки, беа сведоци на навистина страшни сцени.

Во последната квалификациска група на 100 метри со пречки, атлетичарката од Тринидад и Тобаго, Деброн Џон доживеа страшен пад и веројатно ја очекува подолга пауза…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Ова го нема нигде: Циркуз на натпреварот Ал Џезира – Реал Мадрид

Фудбалерите на Ал Џезира и Реал Мадрид вечерва го одиграа полуфиналето на Светското клупск…