Дома Видео Видео: Промашување на годината!

Видео: Промашување на годината!

Во аматерските лиги на Англија може да се забележат секакви ситуации, а од таму ни доаѓа и „промашувањето на годината“.

Напаѓачот сам си изработи солидна шанса, но топката после неговиот шут наместо во голот, заврши преку стадионот.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Снимка од друг агол: Деле Али додека беснееше со копачката ќе погодеше соиграч (ВИДЕО)

Фудбалерот на Тотенхем, Деле Али ги загуби нервите откако менаџерот Жозе Мурињо одлучи да …