Дома Видео Видео: Прими 6 гола, па плачеше како дете!

Видео: Прими 6 гола, па плачеше како дете!


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Екипата на Бешикташ доживеа дебакл во последното коло од групната фаза на Лигата на шампионите, а поразот најтешко му падна на шпанскиот голман Фабрисио Агосто Рамирес.

Солзите на Рамирес кажуваат се…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Можат да завидуваат и европските ѕвезди: Во Босна постигнат спектакуларен гол со „ножички“ 🎥

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Во…