Дома Фудбал Репрезентации Видео: На овој мајсторски удар на Томас Милер и Де Геа немаше одговор

Видео: На овој мајсторски удар на Томас Милер и Де Геа немаше одговор

Во овие моменти се игра пријателскиот натпревар помеѓу Германија и Шпанија. На оваа средба Томас Милер постигна прекрасен гол за изедначување на 1:1…


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Репрезентации

Проверете

Дерби на денот: Последна шанса за Меси и Левандовски

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Денес на програм…