Дома Видео Видео: Најсмешните потези на фудбалерите во 2016!

Видео: Најсмешните потези на фудбалерите во 2016!

Во годината која изминува имавме можност да видиме извонредни натпревари и многу возбудувања како во најквалитетните фудбалски лиги, така и на Европското првенство.

Сепак, фудбалот често е попратен со смешни и комични ситуации, а ние ви ги донесуваме најсмешните за 2016 година.


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Фудбалер кој заработи милиони делеше автограми од возило од 1.000 евра 🎥

Фудбалерот на Бетис, Борха Иглесиас е дефинитивно еден од најзаслужните што Бетис некое вр…