Дома Видео Видео: „Лудиот“ Милер е ХИТ на социјалните мрежи

Видео: „Лудиот“ Милер е ХИТ на социјалните мрежи

Баварците ја оправдаа улогата на фаворити и со 5:0 го декласираа Бешикташ во првиот меч од осминафиналето во Лигата на шампиони.


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Еден од најдобрите на тој натпревар беше Томас Милер кој постигна два гола и запиша една асистенција.

Германецот победата ја прослави на фудан начин и овјави видео на неговиот Фејсбук профил кое веднаш стана хит.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Како да заборави дека е во пренос: Коментатор се занесе по згодна Хрватка 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Видео од комента…